Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2018 Sayıları
Reklam İletişim Künye

Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi

Sayy: 562 - 17.05. - 01.06.2018 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2018 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2017/18
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Dewa, her derde deva oluyor

Almanya’da Bankalar Birliği tarafından denetlenen kredi kuruluşu DEWA Wohnungsbau eG., tatil kredisinden ev kredisine kadar birçok hizmeti de müşterilerine sunuyor.

Nihat SALMAN (Stuttgart) 
Birbirinden önemli yatırım imkanları ile adından söz ettiren DEWA Wohnungsbau eG., hem Almanya’da yaşayan Türklere, hem de dünya genelindeki müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kiracı olan yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptıklarını söyleyen Dewa Wohnungsbau eG. Yönetim Kurulu Başkanı Güner Çakıroğlu, Almanya’da yaşayan gerek Türklerin, gerekse diğer vatandaşların en uygun şekilde Türkiye’de en kaliteli biçimde tatil yapmalarını sağlamanın hedefleri arasında olduğunu ifade etti.

Adına Balayı Kredisi de dediği proje ile ilgili Çakıroğlu, „Bu projemizi özellikle gelin ve damatlar, evlenecek çiftler için planlıyoruz. Yazın ciddi sayıda düğün oluyor. Bu yıl bu projemizi çok iyi bir şekilde başlattık ve uyguluyoruz. Eylül ayının sonuna kadar bu sistemimiz yürüyecek“ dedi. Bu kredilerden yararlanmak için DEWA Wohnungsbau eG.‘ye uğramanın yeterli olduğunu da belirten Çakıroğlu, „Almanya genelinde bürolarımız var. Ayrıca bütün Türk gazetelerinde ve televizyonlarında da reklamlarımız dönüyor. Bu reklamlarımızdaki iletişim bilgilerinden istifade ederek müşterilerimiz bizlerle iletişime geçip, kredilerimizden yararlanabilirler. Gerekli evraklar konusunda bizler müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Biz, vatandaşın sorunlarını ve yapmış olduğu masrafı minimal düzeyde yapıyoruz. Çünkü Almanya’da bu çok önemli. Biz, bir devlet kurumuyuz, özel bir şahıs firması değiliz“ dedi.
Teilen
2012-07/02-Sayı-422
Merhaba TV
Takvim
Interna
Toker
CNR Food Istanbul
CNR Emlak Fuari
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Dr. med. univ. A. Aslan
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Memmo Döner Bıçakları
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN