Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 578 - 31.01. - 28.02.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2018/19
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Deniz Güneş adına

Deniz Güneş adına Denizli’nin Bozkurt ilçesinde inşa edilmesi planlanan Gençlik Merkezi için düzenlenen ‘Müzikli Şiir Dinletisi’nde ailesi, sevenler ve dostları ile şiir severler bu güzel ve anlamlı gecede buluştular.

Ufuk SAYIN (Augsburg) 
Resim galerisi için tıklayın
AtaSanat son etkinliğini "Kemalist" kimliği ile tanınan Deniz Güneş adına düzenledi. Bir kız çocuk babası olan Deniz Güneş, geçirmiş olduğu iş kazası sonrası Eylül ayında genç yaşında vefat etmiş ve sevenlerini yasa boğmuştu.

Ortak etkinlikler çerçevesinde AtaSanat ile sağlam bir dostluk kuran merhumu dostları Augsburg’da da unutmadı. Deniz Güneş adına Denizli’nin Bozkurt ilçesinde inşa edilmesi planlanan Gençlik Merkezi için düzenlenen ‘Müzikli Şiir Dinletisi’nde ailesi, sevenler ve dostları ile şiir severler bu güzel ve anlamlı gecede buluştular.

Dinleti Deniz Güneş’i anlatan sinevizyon ile başladı. Muhteşem ses rengi ile gecede sahne alan Utku Erişik, Atilla İlhan’dan Can Yücel’e kadar geniş bir yelpazede okuduğu şiirlerle, Deniz Güneş ile yaşadığı anılarla misafirlere unutulmaz bir gece yaşatırken, Augsburg Türk Sanat Müziği Grubu Sultan-ı Yegah, çaldığı ve seslendirdiği beraber ve solo şarkılarla geceye ayrı bir anlam kattı.

İki yüze yakın kişinin katıldığı dinletide Deniz Güneş’in kardeşleri Gökhan ve Selda vefat eden kardeşleri için besteledikleri şarkı ile sahne alırken, salonda tüm gece esen hüzün, gözyaşı olarak sel olup aktı. İki bölümde sahnelenen gecenin sonunda toplanan 7 bin 500 euro AtaSanat yönetim kurulu tarafından Deniz Güneş’in babası Allattin ve annesi Fatoş Güneş’e teslim edildi.
Teilen
2018-01/01-Sayı-553
Merhaba TV
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN