Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

SAKM'de yeni görev dağılımı yapıldı

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Stuttgart Alevi Kültür Merkezi (SAKM) gerçekleştirdiği 20. Olağan Genel Kurulu'nda yeni seçilen Yönetim Kurulu, Kurum ve Kurulları daha sonra kendi aralarında yapmış oldukları ilk toplantıda görev dağılımını şu şekliyle belirledi. Yönetim Kurulu: Başkan Fevzi Çelik, Başkan Yardımcısı Özge Göçer, Sayman Fadime Onay, Sayman Yardımcısı Musa Ertuğrul, Sekreter ve Dış İlişkiler Sorumlusu Deniz Kıral, Sekreter Yardımcısı Songül Düzgün, Dış ilişkiler Sorumlusu Yardımcısı Sevgi Yavuz, Faaliyet ve Gençlik Kolu Sorumlusu Fazilet Sakalıkaba, Faaliyet Sorumlusu Yardımcısı Fadime Ulutaş, Cemevi Sorumlusu Binali Çağlar, Halkla İlişkiler Sorumlusu Feriha Mavigöz, Basın Yayın Sorumlusu Hakkı Şahin.

Denetleme Kurulu: Başkan Dursun Aksu, Başkan Yardımcısı Ali Dursun Hoş, Sekreter Erdal Çağlar, Üye Hayri Turhan, Üye Dilek Kılınç. Onur Kurulu: Başkan Süleyman Kıral, Başkan Yardımcısı Öner Önder, Sekreter Veli Kılınç, Üye Ali Rıza Mavigöz, Üye Gülten Turhan. Kadınlar Kolu: Başkan Fadime Ateş, Başkan Yardımcısı Nihayet Atamtürk, Sekreter Yasemin Torun, Üye Zeynep Onay, Üye Gülsen Çağla, Üye Müşkünaz Çağlar. Dedeler Kurumu: Post Dedesi Ahmet Demir Dede, Zülfikar Kılınç Dede, Dursun Aydemir Dede, Yılmaz Büyüktaş Dede, Zülfü Büyüktaş Dede.

Görev dağılımının ardından, SAKM Başkanı Fevzi Çelik yaptığı kısa konuşmada, geçen dönem özverili ve başarılı çalışmalarda bulunmalarından ötürü görevi devraldığı 19. dönem SAKM Yönetim Kurulu ile Kurum ve Kurullarda görev yapan tüm canlara teşekkür etti. Fevzi Çelik, yeni dönemde arkadaşlarım ve ben önümüzdeki 2 yıl boyunca bu görevi büyük bir onur ve heyecanla yerine getirmeye çalışacağız dedi. Çelik konuşmasının sonunda, Alevi inancının, felsefesinin, kültürünün ve hümanist dünya görüşünün yaşatılması, tanıtılması ve gelecek nesillere aktarımı konusunda çaba sarfedeceklerini belirtti.
Teilen
2019-03/01-Sayı-579
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN