Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

EC BOXİNG boksörleri

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Geçtiğimiz günlerde dünyanın en iyi promotörü seçilen EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan ve Türk profesyonel boks tarihinin ilk antrenörü Bülent Başer’in boksörleri önüne geleni deviriyorlar. Hamburg’da düzenlenen boks galasında ringe çıkan EC BOXİNG’in dört ağır sıklet boksörü Christian Hammer, Danilo milacic, Jac Mulovayi ve Nikola Milacic rakiplerini yerle bir ettiler.

Rakiplerine şans tanımadılar
Boksörlerin antrenörü Bülent Başer, kendi geliştirdiği antrenman teknikleriyle sporcularını karşılaşmalara hazırladığını belirterek, ‘Yıllarca dünyanın en iyi antrenörlerinden dersler aldım. Gerek Kubalı, gerek Amerikalı, gerek Rus ve gerekse Alman antrenörlerden özel dersler aldım. Dünyanın efsane antrenörlerinden Klitchkoların da çalıştırıcısı olan rahmetli Fritz Sdunek ve yine Almanların dünya şampiyonları yetiştiren antrenörü Uli Wegner’den yıllarca ders aldım. Fritz Sdunek, özel çalıştırma programını kendi el yazısıyla bana vermişti o dönemler. Tabi ki, bunların üzerine kendi tecrübelerimi de katarak kendi çalıştırma stilimi oluşturdum. Bugün boks dünyasında benim geliştirdiğim taktikler benim ismim ile anılıyor. Sporcularım da dünyanın dört bir yanında zaferlere imza atıyor. Bu gece de dörtte dört yaparak büyük bir başarıya imza attık’ dedi.

Erol Ceylan, ‘Hedeflerimiz büyük’
Almanya’da dört kez üst üste en iyi boks kulübü ve promotörü seçilen ve geçtiğimiz günlerde de Japonya’da dünyanın en iyi promotörü seçilen Erol Ceylan, gelecek yıl büyük atılımlar yapacaklarını belirterek, ’18 Ocak tarihinde Almanya’da dev bir boks galası düzenleyeceğiz. Dünya televizyonlarının naklen yayınlamak için sıraya girdiği bu galada Avrupa şampiyonu ve Olimpiyat sporcumuz Ali Eren Demirezen de ringe çıkacak. Türkiye’de açtığımız temsilcilik ile orada da çalışmalarımız devam ediyor. 2020 yılında hem dünyanın dört bir yanında ve hem de ülkemizde dev boks maçlarına imza atacağız. Şimdiden bunların çalışmalarını sürdürüyoruz. Ülkemizde yer alan boks potansiyelini dünyaya göstererek dünya ringlerinde hak ettiği yeri alması için elimizden geleni yapacağız’ dedi. Kulübün basın danışmanı Vedat Alyaz, EC BOXİNG boksörlerinin üstün performansları ve ezici güçleriyle rakiplerine ringi dar ettiğini belirterek, ‘Bir Türk kulübünü ve teknik adamlarının böylesi dünya çapında kaliteli sporcuları Avrupa’nın göbeğinde dünya ringleriyle buluşturması ülkemiz sporu açısından da büyük bir gurur kaynağıdır. Asıl hedefimiz gelecek yıldan itibaren dünya şampiyonluklarını kazanmaktır ve tüm stratejilerimizi bunun üzerine kuruyoruz’ dedi.
Teilen
2020-02/01-Sayı-590
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN