Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

20. Tarka-Cup 2020 Göppingen‘de

"Bu anlamlı ve değerli futbol etkinliğine, sende gel ve değer kat!" 20. yılda ziyaretçileri muhteşem bir futbol etkinliği bekliyor

Merhaba (Göppingen) 
Tarkacup kurucusu ve CEO `su Sami Tombul ve 20 kişilik ekibiyle Tarkacup 2020 özel futbol etkinliğinin çalışmlarına aylarca önce başlayarak son güne kadar devam edeceği büyük bir hazırlik içerisinde çalışıyorlar.

Etkinliğin basın bürosundan yapılan açıklamyı aşağıda veriyoruz:

16 Şubat 2020 tarihlerinde Stuttgart`a 40 km uzakta bulunan Göppingen en büyük ve en modern spor salonu olan EWS Arena 20. Tarkacup futbol festivali düzenlenecek. Göppingen Belediye başkanı sayın Guido Till turnuvanın Hakimiliğini üstlenmiş durumda.

Tarkacup 2020 yine sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor
Düzenlendiği 2001 yılından beri heryıl çeşitli sosyal sorumluluk projelerine maddi destek veren Tarkacup, 20.yılındaki organizasyonunda Almanya’da ve Türkiye’de sakat ve özürlü ihtiyaç sahibi insanlara sahip çıkarak toplam 10 sosyal sorumluluk projelerini destekleyerek sosyal sorumluluğu yerine getirmiş olacağız.

Herkes için yine dopdolu ve zengin bir program var
Tarkacup izlemeye gelecek olan misafirleri, futbol haricinde Esslingen Kids Dance grubu, ünlü grubumuz ve gururumuz BEM Halk oyunları topluluğu, çocukların sevgilisi palyaco Jackie Murat, ünlüler penaltı atışlarıyla, star Moderasyonumuz Selim ile dopdolu ve renkli bir program bekliyor.

Ünlü ses sanatçısı Mustafa Ceceli ve Sinan Yılmaz’da Tarkacup’ta olacak
Türkiye’nin ünlü ve genç ses sanatçılarından olan Mustafa Ceceli de ve Karadenizli ünlü türkücü Sinan Yılmaz`da Tarkacup’a gelerek şarkılarını turnuva günü seveleriyle birlikte seslendirecek.

Türkiye’den eski yıldız futbolcular yağacak
Milli takımımızın ve Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş yıllarca futbol oynamış eski yıldız futbolcular özel davetli olarak spor etkiliğine gelerek bir futbol takımla turnuvada futbol oynayacaklar. Tarkacup Türkiye Manejeri İstanbul`dan organizatör Seniz İşsever Ulusoy ve yine İstanbul`dan ünlülerin Avukatlarından olan, aynı zamanda 1905 Galatasaray Kültür Sanat ve Spor derneği başkan yardımcılığı görevini yapan Edip Önder, Beyaz Futbol sunucusu ünlü spor sunucusu Ertem Şener, TV dizi ve sinama oyuncusu ısmail Hacıoğlu, Atakan Kurt`ta özel misafirler arasında katılacaklar.

Ayrıca Fırat Arslan, Özlem Şahin, Bilgin Defterli, Gökhan Arslan, ByKuş gibi star isimlerde aramızda olacaklar.

Eski efsane futbolcular oynayacaklar
Türkiye`nin ve Almanya`nın eski profesyonel yıldız futbolcular organizeye geliyorlar.

Hakan Ünsal, Ümit Karan, Hasan Kabze, Tuncay Şanlı, Ali Güneş, Emre Aşık, Ahmet Dursun, İbrahime Yattara oynayacaklar. Ayrıca Karlsruhe SC, FC Augsburg ve SV Göppingen Alna takımlarıda bu futbol şenliğinde oynayacaklar.

Tarkacup şampiyonları 12 futbol takımları katılıyor
20. yıla özel şekilde yapılan sisteme göre 2001 yılından beri Tarkacup’ta şampiyon olmuş takımlarla bu tunruva düzenlenecek, yani bir Şampiyonlar ligi klası şeklinde olacak. Bu özel turnuvanın Final maçını ise eski Bundesliga ve FIFA Kokartlı Alman hakem Knut Kircher çalacak.Stuttgart Başkonsolosumuz Erkan Öner bey ve Göppingen Belediye başkanı Guido Till Pazar günü kupa töreninde aramızda olacaklar.

Tarkacup`ta 100 kişi üzerinde gönüllü görevliler yardım edecekler.

Daha fazla bilgi www.tarka-cup2020.com sitesinden alınabilir.
Teilen
2020-02/01-Sayı-590
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN