Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Rafet El Roman Herne’de sahne aldı

Yılmaz ADIYAMAN (Herne)  
Resim galerisi için tıklayın
Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaletine bağlı Herne şehrinde bulunan Emperial Eventhalle’de yılbaşı gecesi dolayısıyla ünlü sanatçı Rafet El Roman sahne aldı. Geceye katılan sanatçılar, Altun kardeşler, DJ Mehmet Altun, DJ Televole, Boran ve Alkan’da yer aldı. Altun kardeşlerin sahne almasıyla başlayan etkinlikte gelen misafirler salonu tıklım tıklım doldurdu. Davetliler halaylarla ve oyun havalarıyla doyasıya kadar oynadı. Hayranları sabırsızlıkla konuk sanatçı Rafet El Roman’ı bekledi ve beklenen o an geldi. Ünlü sanatçı Rafet El Roman, sahneye çıktı ve hayranları çığlık sesleri ile salonu inletti. Sanatçı müzikseverler ile hep beraber yeni yıla geri sayımla girdiler. Sanatçıya sevilen şarkılarına hayranları cep telefonun ışıkları hem eşlik etti hemde hep bir ağızdan söylediler. Oldukça hareketeli geçen konserde Rafet El Roman sahnede sergilediği dansı ile konsere gelen hayranlarından büyük alkış aldı. Ünlü sanatçı müzikseverlere unutulmaz muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşattı.

Organizatör Mesut Çetin ve Hakan Saylam, “Emperial Eventhalle’yi 2012 yılında devraldık ve o zamandan bu yana işletiyoruz. Biz sadece yılbaşına özel konserler düzenliyoruz ve her yılbaşı kaliteli konserler yapmaya devam edeceğiz. Bu gece etkinliğe katılan misafirlere teşekkür ediyorum. Umarım çok güzel eğlenmişlerdir ve mutlu olmuşlardır. Herkese nice mutlu yıllar dileriz” dediler.

Sanatçı Rafet El Roman ise “Ben 2020’de yine iyi çalışmalar yapacağım. Çok güzel projelerim var ve onları inşallah gerçekleştireceğim. Benim bu yıl 25 yılık müzik kariyerim ve onun adına 25 tane aşk şarkısı çıkaracağım. Kızıma Türkçe güzel bir şarkı ve klip hazırlayacağız. Şirketimiz ile yeni yetenekler çıkarmak için girişimlerdeyiz. Avrupa turnemiz ise devam edecek. Herkese sağlık, huzur, barış, mutluluk ve gönüllerince olsun” dedi.
Teilen
2020-02/01-Sayı-590
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN