Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Samsunspor 55. yıl ve şampiyonluk kutlaması

Merhaba (Augsburg) 
Resim galerisi için tıklayın
2015 yılında kurulan Samsunspor Augsburg Derneği, (Samsunspor Augsburg e.V.) Samsunspor adına yaptığı bir çok etkinliğe bir yenisini daha ekledi. Almanya mercileri tarafından tanınan ve resmi kuruluş olan Samsunspor Augsburg Derneği, 55. yıl ve Şampiyonluk kutlamasını büyük bir çosku ile kutladı. Samsunspor Augsburg Derneği Başkanı Cihan Arman ve yönetim kurulu kusursuz bir etkinliğe daha imza attı.

Samsunspor´a gönül veren taraftarlar doyasıya eğlenirken, memleket hasreti de giderdiler. Augsburg kenti ve yakın çevresinden gelen taraftarlar arasında 600 kilometre yol katederek gelen Samsunspor Germany gurubu da kutlamaya ayrı bir renk kattı. Gecenin sonunda 55. yıla özel hazırlanan pasta ‘‘Süper lige Samsunspor‘‘ marşları eşliğinde, hep birlikte kesilerek davetlilere ikram edildi. Yurt dışında tek resmi kuruluş olan Samsunspor Augsburg Derneği yetkilileri “Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam ile çok kutlamalar daha yapacağız inşallah” dediler.

Her yıl 20 Ocak amma programı, yılda iki defa Samsunspor Futbol Turnuvası, Samsun Gecesi, Kadınlar Matinesi ve ara ara Pazar Kahvaltısı düzenleyerek, Samsun ve Samsunspor´un adını Almanya´da duyurmaya gayretle çalışıyorlar. İşlek ve ana yol üzerinde bulunan Samsunspor Derneği, kırmızı ve beyaz renkleri ile adeta caddeye canlılık veriyor.
Teilen
2020-09/01-Sayı-597
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN