Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 598 - 01.10. - 05.11.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

ASTROLOJİ

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

 
Koç (21 Mart - 20 Nisan)
İçinizde huzur ve olumlu duygular hissedecek, geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyeceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı arttırabilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Boğa (21 Nisan - 20 Mayıs)
Kendinizi fazla yormaktan kaçının. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz gibi olmasa bile umutlarınız giderek artacak. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Bazı gelişmelerin umut verici olduğunu anlayacak ve yeni atılımlarda bulunmak için büyük bir istek duyacaksınız. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak olacak.

Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Çalışmalarınızı sürdürmeye devam ederken bazı endişeler duyabilirsiniz. Ancak, tedirginliğiniz kısa sürecek. Alacağınız yardımlar, kendinize olan güveni arttıracak.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir ve bunun sonucunda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Size ulaştırılan bilgilerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Düzenli ve kararlı çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak, sakin ve dikkatli davranmaya özen gösterin. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınız azalmasa bile rahatlayacaksınız.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)
Çalışmalarınızı giderek hızlandırabilirsiniz. Son derece farklı ve yoğun bir dönem geçirecek, elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız. Önceden aldığınız kararları uygulamaya başlayabilirsiniz.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Çalışmalarınızı büyük bir istek ve keyifle sürdüreceksiniz. Parasal konularda rahatladığınızı düşünebilir veya önceden duyduğunuz sıkıntılardan uzaklaşabilirsiniz.

Yay (23 Kasım - 21 Aralık)
Olayların çok hızlı geliştiğini düşünebilirsiniz. Farklı istekler ve büyük beklentiler içinde bulunacaksınız. Bunları gerçekleştirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)
Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketlendiği dönem devam ediyor. Hızlı kararlar alabilir, fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Geleceğe yönelik ilginç projeleriniz olabilir fakat acele etmeyin.

Kova (21 Ocak - 18 Şubat)
Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir dönem. Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Düşünceleriniz güçlü olduğu halde kararlarınızı belirlemek size zor gelebilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar artabilir.
Teilen
2020-10/01-Sayı-598
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN