Alfa Tıp Merkezi, Etay Events ile Avrupa’da

Son yıllarda Türkiye’de gelişen sağlık hizmetleri, tıp alanındaki son teknolojik yenilikler ve uzman doktorlarımız sayesinde başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki hastalar tedavi hizmetlerinde Türkiye’yi tercih etmeye artan oranda devam ediyor. Bu durum karşısında sağlık alanında merkezi İzmir Bornova’da buluna Alfa Tıp Merkezi’de hizmet ağını genişletiyor.

Volkan EGE (İzmir)

Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Münih, Essen, Stuttgart ve Frankfurt kentlerine gelerek verdikleri hizmetleri anlatan Alfa Tıp Merkezi’nden Operatör Doktor (Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı) Abdullah Karaca ve Operatör Doktor (Genel Cerrahi Uzmanı) Utku Tantoğlu gördükleri ilgiden memnun oldular.

Münih iş dünyasının tanınmış isimlerinden Tuncay Yıldırım ve Erol Akbulut ile de biraraya gelen Alfa Tıp Merkezi’nin uzman doktorları yakın zamanda Almanya’nın çeşitli noktalarında gerçekleşmesi planlanan sağlık fuarlarına katılma kararı aldılar.Tuncay Yıldırım ve Erol Akbulut önderliğinde gerçekleşecek olan sağlık turizmi fuarlarında Türkiye’nin tıp hizmetleri alanında geldiği aşamalar Avrupa’da yaşayanlara aktarılacak.

Almanya’nın Münih kentindeki görüşmeler sırasında bilgi veren Alfa Tıp Merkezi doktorlarından Op.Dr. Abdullah Karaca ‘’Alfa International, sağlık tedavilerinizi kolaylaştırmak için Türkiye’de medikal turizm hizmetleri sunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli doktor kadromuzla güvendesiniz. Ameliyathanelerimiz, teşhis ve tanı cihazlarımız son teknoloji ile donatılmıştır. Profesyonel sağlık, idari ve yardımcı personel kadromuzla sizin için varız. Evinizin konforunda hissedin. Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış VIP hasta odalarımız mevcuttur’’ diyerek  Alfa Tıp Merkezi’nin  sağlık hizmetlerinde öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetim anlayışı ve güçlü hekim kadrosuyla hizmet verdiğini hatırlattı.

İzmir’in  Bornova merkezimizde; 3500 metrekare alanda tek kişilik yataklı servisleri, 3 adet ameliyathane, 1 adet doğumhane, 3 adet endoskopi ünitesi, radyoloji ve laboratuvar birimlerimleriyle  göz hastalıkları , kardiyoloji, dahiliye, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme-diyet danışmalığı ve psikiyatri branşlarının bulunduğunu dile getiren Op.Dr. Abdullah Karaca, Check-Up (Genel Sağlık Taraması), ağız ve diş sağlığı birimi, medikal estetik birimi ve saç ekim merkezi, obezite tedavisi olarak çok geniş alanda sağlık hizmetleri sunduklarını belirtti.

Avrupa’dan iletişime geçmen isteyenler için: Etay Events & Management, Tuncay Yıldırım ve Erol Akbulut – Mobil: +49 (0) 163 741 23 16