Almanya’da 3 çocuk katledildi

Ulm Polisine göre, Ulm’da bir erkek, kadın arkadaşının yedi yaşındaki kızını öldürdü. Daha sonra polis acili arayarak, cinayetini bildirerek teslim oldu. Olay, Ulm’un semtlerinden Wiblingen’de meydana geldi. Hockenheim’da da bir anne iki çocuğunu katletti.

Merhaba Haber Merkezi

Almanya’da Paskalya tatilinde art arda işlenen aile içi cinayetlerin kurbanı çocuklar oldu. Paskalya tatilinin ilk gününde bir evde 7 ve 9 yaşlarındaki iki erkek çocuğu ölü bulunurken, tatilin son günündeki acı haber ise Ulm kentinden geldi. Bir erkek, polisi arayarak sevgilisinin 7 yaşındaki kızını öldürdüğünü itiraf edip, teslim olmak istediğini söyledi.

Adam, polisi arayarak çocuğu Ulm-Wiblingen’deki bir eğitim merkezinin bahçesinde öldürdüğünü ve orada beklediğini söyledi. Olay yerine ambulans ve çok sayıda polis gönderildi. Polis, eğitim merkezinin önündeki yeşillik alanda küçük kızın cesedini buldu. Kızın bıçak darbeleriyle hayatını kaybettiği belirlendi. Polis olay yerinde delilleri toplarken, katil zanlısı sorgulanmak üzere karakola götürüldü. Cinayet sebebi hakkında bilgi verilmedi. Paskalya tatilinin ilk gününde ise yaklaşık Hockenheim kentindeki bir evde 7 ve 9 yaşlarındaki iki erkek çocuk cesedi bulunmuştu. Cinayet zanlısı olarak tutuklanan ve suçunu itiraf eden 43 yasındaki zanlının çocukların annesi olduğu ortaya çıktı. Zanlının bunalımda olduğu ve boşandığı eşiyle tartıştığı kaydedildi. Zanlının eşinin sık sık çocukların velayetini almakla tehdit ettiği belirtildi.


Fotoğraf: Ulm şehrinden bir görüntü