Balıkçı Uğur’un yeri şimdi daha geniş ve modern

Her çeşit taze balığı bulabileceğiniz Balıkçı Uğur’dan ister yarım kilo isterseniz da kilo kilo, istediğiniz kadar balığı hemen gidip alabilir veya önceden ısmarlayabilirsiniz. Mis gibi kızarmış hamsinin, çipuranın ekmek arasında hayat bulmuş haliyle midenize şölen yaşatmak isterseniz adresiniz belli: Doğancan Center’in önü Eminönü meydanı gibi. -FOTO GALERİLİ-

Merhaba (Neu-Ulm)

Balıksız bir hayatı yavan hatta tatsız tussuz bulanlardansanız, şöyle limonlu rokalı bir çupraya ağzı sulanıp, hamsinin lezzetine doyamayıp üçer beşer nasiplenenlerdenseniz, sizleri Balıkçı Uğur’un tezgahına davet edelim. Balıkçı Uğur’un yeni tezgahı (dükkanı) yenilendi. Türkiye’de özel olarak yapılan tezgah, bizzat firmanın ustalarınca kuruldu.

            Günlük ve taze balık çeşitleriyle sadece Neu-Ulm’dan değil çevre şehir ve kasabalardan da müşterileri olan Uğur Korkmaz, 35 yıllık tecrübesiyle balıklarının çeşitliliğine ve tazeliğine güvenerek onları satışa sunuyor.

            Balık tavası yapan, isteğe göre balıkları temizleyen hatta telefonla sipariş alan Uğur Korkmaz, “Balık tutkunları burada kızarttığımız balığın kokusuna geliyor. İster ekmek arası ister  tabakta sunduğumuz balıkların lezzetine doyamayanlar müdavim olup çıkıyorlar. Her tür balığı günlük ve taze olarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi.

            Mis gibi kızarmış hamsinin ekmek arasında hayat bulmuş haliyle midenize şölen yaşatmak isterseniz adresiniz belli: Neu-Ulm’da Finningerstr. 49 numaralı adreste. Ya da çok bilinen adresiyle Doğancan Center Süpermarkt’ın önünde. Neu-Ulm ve çevresinde yaşayan ve sadece vatandaşlarımıza değil farklı milliyetten pek çok insana temiz ve güvenilir ürünleriyle hizmet veren Doğancan Center Süpermarkt, yaptığı indirim kampanyalarıyla da ilgi çekiyor. Alışveriş için Doğancan’a uğradığınızda Balıkçı Uğur’a da uğrayıp nefis balıklarından tadabilir ya da satın alıp kendinize ziyafet çekebilirsiniz. Yine, her çeşit taze balığı bulabileceğiniz Balıkçı Uğur’dan ister yarım kilo isterseniz da kilo kilo, istediğiniz kadar balığı hemen gidip alabilir veya önceden ısmarlayabilirsiniz.