Friseur Musto 5. salonunu Langenau’da açtı

Uzun yıllardır Ulm şehir merkezinde, Glöckler Str. 10 numaralı adreste ana şubesi bulunan Friseur Musto, salonların 5. şubesini Langenau’da Hindenburgstr. 24’te açtı. -FOTO GALERİLİ-

Merhaba (Langenau) 

Uzun yıllardır Ulm Şehir merkezinde, Glöcklerstr. 10 numarada hizmet veren Friseur Musto, yüksek bina olarak tanınan Neue Str. 3 adresinde bulunan 2. şubesinden sonra, geçtiğimiz dönemde Neu-Ulm Reuttier Str. 13 numaralı adreste 3. şubesini ve 2020’nin Ağustos ayında da 4. şubesini de Laichinden Radstr. 20’de açmıştı.

Friseur Musto’nun sahibi Mustafa Güven, yıllarca Türkiye‘de bir çok ünlü sanatçının kuaförlüğünü yapmış tecrübeli bir isim. Erkek kuaför salonu olarak hizmet veren Güven, İstanbul‘da verdiği kaliteli hizmeti yıllardır Ulm’da verdiğini belirterek, modern dizaynıyla göz kamaştıran mekanında müşterilerini en iyi şekilde ağırladığını kaydetti.

Ellerindeki tüm marifeti makasıyla ortaya çıkaran Güven, „Erkeklerinin aradığı kuaför biziz“ derken, işinde ne kadar iddialı olduğunu da işaret ediyor. Boyun, omuz ve saçlara masaj yapılan mekanda saç kesimi, sakal traşı, yüz bakımı, saç bakımı ve daha pek çok hizmet uygun fiyatlarla müşteriye sunuluyor.

Friseur Musto’nun sahibi Mustafa Güven, bizzat kendisi yeni şubede bulunuyor ve müşterileryle yakından ilgileniyor. 5. şubesini, 2021’in son günlerinde Hindenburgstr. 20, 89129 Langenau adresinde açan Friseur Musto’ya Langenau ve çevresinin tanınan çok sayıda siması da geliyor.

Friseur Musto, tüm şubeleriyle Ulm, Neu-Ulm, Laichinden, Langenau ve çevresinde kaliteli işiyle adından çokça konuşturmayı sürdürmeye devam ediyor.