Klas Çorba Salonu Neu-Ulm’da açıldı

Yeni açılan “Klas Suppe-Soup-Çorba” Ulm ve Çevresinde Çorba Kültürü yön değiştirecek.

Merhaba (Neu-Ulm)

Klas Çorba, Neu-Ulm şehir merkezinde, Marienstraße 8 adresinde açıldı. Ulm ve çevresinin tanınmış iş insanlarından Klas Kuaför Salonu ve Klas Döner`in sahibi Mustafa Meral tarafından geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.

Geleneksel çorba tadına önem veren Klas Çorba’nın Ulm ve çevresinin ilk ve tek çorba salonu olduğunu belirten Mustafa Meral, lezzetli çorba çeşitleriyle çorba kültürünü yerli ve yabancı tüm insanlara tanıtmayı hedeflediğini belirtti.

Mustafa Meral, “Aileler çocuklara da mutlaka İşkembe, Kelle Paça Çorbası içirsinler; hem sağlık hem de gelişiminde mutlaka faydasını göreceklerdir” dedi.

Çorbaların en lezzetlileri Mercimek, Kelle Paça ve İşkembe başta olmak üzere  Dil Çorbası, Beyran Çorbası, Tavuk Çorbası, Klas Spesiyal Çorba’nın yanı sıra Lahmacun ve Pide Çeşitleriyle lezzet avcılarının uğrak yeri olmaya hazır.

Tüm Çorbaların yanında İçli Köfte, Roka, Limon, Acı Biber Turşu ve Salatalık Turşular ile birlikte servis ediliyor.

Geniş aile ve Kalabalık arkadaş grupları için oldukça uygun olan salonda, içeride 60 kişilik, dışarıda da 30 kişilik geniş oturma yeri mevcut.

Klas Çorba’da Pazardan-Perşembe gününe kadar saat 07.00 den 21.00’e kadar, Cuma ve Cumartesi 07.00’den gece 03.00’e kadar hizmet veriyor. Pazartesi günleri kapalı.

Daha fazla bilgi için 0731 – 800 11 626  nolu telefonu arayabilir veya www.klas-suppe.de internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.