Klas Neu-Ulm’da yenilikler devam ediyor

Klas Çorba Salonu’nda yoğun istek üzerine liseteye yeni menüler eklendi

Merhaba (Neu-Ulm)

Neu-Ulm şehir merkezinde, Marienstraße 8 adresinde Ulm ve çevresinin tanınmış iş insanlarından Klas Kuaför Salonu ve Klas Döner`in sahibi Mustafa Meral tarafından kısa süre önce hizmete açılmıştı.

Birbirinden Lezzetli çorba çesitleriyle hizmete devam eden mekanda listeye yeni menülerde eklendi. Geleneksel çorba çeşitlerinin ön planda olan salonda artık yanı sıra, Akçaabat Köfte, Kasap Sucuk, Tantuni, Manti ve çocuklara özel menüler de yer alacak. Yoğun istek üzerine insanlardan gelen talepleri değerlendirdiğini belirten mekan sahibi Mustafa Meral konseptlerine menü çeşitlerini de eklediklerini belirtti.

Usta asçıların özenle hazırladıkları menülere oldukça yoğun ilgi ile karşılandığını da belirten mekan sahibi günün her saatinde önceden de olduğu gibi; Mercimek, Kelle Paça, İşkembe, Dil Çorbası, Beyran Çorbası, Tavuk Çorbası, Klas Spesiyal Çorbası, Lahmacun ve Pide çeşitlerinin yani sıra Akçaabat Köfte, Kasap Sucuk, Mantı, Tantuni, İçli Köfte ve Sütlaç çeşitlerini bulabileceksiniz.

Kış hastalıklarından korunmaya da iyi gelen geleneksel çorba çeşitleri ve yeni münüleri lezzet avcılarını bekliyor.

Geniş aile ve kalabalık arkadaş grupları için  oldukça uygun olan salonda, içeride 60 kişilik, dışarıda da (havalar ısındığında) 30 kişilik  geniş oturma yeri mevcuttur. Özel günleriniz ve kalabalık toplantılarınız için önceden randevu almanız önerilir. Klas Çorba’da Pazardan-Persembe gününe kadar saat 07.00 den 21.00’e kadar, Cuma ve Cumartesi 07.00’den gece 03.00’e kadar hizmet veriliyor.       Pazartesi günleri ise kapalıdır

Daha fazla bilgi için 0731 – 800 11 626  nolu telefonu arayabilir veya www.klas-suppe.de internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.