Langenau Auszeit yeni konseptiyle hizmette


Merhaba (Langenau)

Ulm ve geniş civarının tanınan iş insanlarından, “Friseur Musto” kuaförler zincirinin sahibi Mustafa Güven, Langenau Kasaba’ında bulunan “Auszeit Cafe & Restaurant”ı işletmeye başladı.

            Langenau Tren Gar’ının büyük bölümünü kaplayan restoran, kasabanın en tanınmış mekanları arasında yer alıyor. Mustafa Güven ve eşi Birsen Güven tarafından işletilmeye başlanan mekan, şimdi daha da büyük ilgi görüyor, Güvenler, hem yiyecek hem de içecek başta olmak üzere, farklı bir konsept uyguluyor.

Langenau Belediye Başkanı Daniel Salemi dahil, çok sayıda belediyeden yetkilinin ve çalışanların da uğrak yerlerinden olan Auszeit’ın 200 kişilik bahçesi de bu sıcak yaz mevsiminde müşterilerin terciği oldu. İçeride de 150 kişilik oturma alanı bulunan kafe, bar ve restoranda ızgaralardan, pizza ve pide çeşitlerine, serpme kahvaltıdan salata çeşitlerine zengin menüyle hizmet veriliyor.

Her türlü kına gecesi, düğün, doğum günü partisi, şirket yemekleri, konser gibi özel günlerin de tercih edilebilecek geniş alana ve hepsinden önemlisi hizmet anlayışına sahip.

Saat 10.00-23.00 arası açık olan Auszeit’ın adresi ve telefonu şöyle:

Bahnhofplatz 1, 89129 Langenau – Tel: 07345 9293388 – Handy: 0176 58394463