Merhaba 2024 Takvimleri çıktı!

2024 yılı baskısıyla bölgemizdeki pek çok şehirde çıkan Merhaba takvimleri Güney Almanya’nın tamamında dağıtımı sürüyor.

Merhaba Haber Merkezi

2024 yılı baskısıyla yeni yılı karşılayan Merhaba Takvimleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da çıktı. Yıllardır düzenli olarak okuyucunun bilgisine sunulan Merhaba takvimleri, 2024 yılı baskısıyla bölgemizdeki pek çok şehirde çıktı. Önümüzdeki günlerde Güney Almanya’nın tamamına dağıtımı yapılacak olan takvimler, kaliteli baskısıyla yine kendinden söz ettirecek.

Hem Türkiye’nin hem de Almanya’nın bayram ve tatil günlerini kapsayan baskısıyla 33 yıl önce imdadımıza yetişen Merhaba Takvim, her yeni yılla birlikte yeniliklerle gelişti ve güzelleşti.

Dünyada yeni yeni kutlanmaya başlanan birçok özel günü de içeriğine sokan ve Aralık ayı başından beri dağıtımda bulunan Merhaba Takvimine, internette de www.merhaba.info/takvim adresinden de ulaşabilirsiniz.

Eğer “Ben takvimin orjinal baskısına sahip olmak istiyorum” diyorsanız, Merhaba gazetesinin dağıtım yerlerine başvurabilir, tükendiği takdirde bu firmalardan sipariş edebilirsiniz.

Takvimimizde görmek istediğiniz bölümler hakkında ise önerilerinizi bekliyoruz.