Merhaba Tatil Özel Rehberi 15 Temmuz’da Çıkacak!

Merhaba Tatil Özel 2022, geniş konseptiyle 15 Temmuz’da çıkacak. Tatil özel sayımızda, ülkelerin aldığı önlemler ve kurallar dahil, yok yok… 36 sayfalık tatil özel rehberimiz, 15 Temmuz’da dağıtımda olacak ve 3 gün öncesinden de, yani 12 Temmuz’dan itibaren internette yer alacak.

Merhaba Haber Merkezi 

İzin mevsimine doğru geri sayımın başladığı şu günlerde yolculuk heyecanı sarmalarken herkesi, bizim payımıza da, geçtiğimiz günlerde çıkan ve okurlarımız tarafından büyük ilgi gören, içinde “Tatil Bölümü”nün de yer aldığı NEREDE Rehberlerinden sonra, hazırladığımız yeni tatil özel sayısını sizlerin ilgi ve bilgisine sunmanın heyecanı düştü. 13. kez bu heyecana dahil olmak, yeni sayımızı hazırlarken tüm yorgunluğumuzu sildi süpürdü adeta…

Merhaba Tatil Özel Rehberi 2022, geniş konseptiyle çıkacak. Gazetemizden ayrı olarak çıkacak tatil özel sayımızda yok yok. Yol güzergahını oluşturan Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla özel sayımızda yer aldı.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler… Ayrıca haritalar ve şekiller… Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz.

Genel turizm ve bilgilendirme haberleri de özel sayımızda

Turizm ve tanıtım haberlerini bilgi ve merakınıza sunarak, yine yolculuğunuza hem renk katmak hem de mesafeleri aşmanıza yardımcı olmak istedik.

Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alacak olan Merhaba Tatil 2022 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca yolculuk esnasında, laptop, tablet ve cep telefonunuzdan da gerekli bilgileri tek tek sayfaların yanı sıra, yazı olarak yani tekst şeklinde açabilir ve göz atabilirsiniz. “Merhaba.info/tatil” bir tık kadar yanınızda…

Toplam 36 sayfa

Kapaklar dahil tam 36 sayfalık tatil özel sayımız gazeteden bağımsız ayrı ek olarak kolaylığınıza sunuluyor. Yanınıza alabileceğiniz veya internetten takip edebileceğiniz tatil özel rehberimizle yolculuğunuzun keyifli geçmesini umut ediyoruz.