Nerede “İş + Sağlık + Tatil + Takvim” Rehberleri!

4’ü bir arada – İş + Sağlık + Tatil + Takvim: Bu yılki rehber kitapta da, İŞ REHBERİ’nin yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2024/2025 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bu alanlardan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son sayılarımızda sürekli haber, duyuru ve reklamlarını yaptığımız Nerede 2024/25 ve Tatil Özel 2024 Rehberleri, 8 Temmuz’da Baden-Württemberg’te ve 10 Temmuz’dan itibaren Bavyera eyaletinde dağıtılmaya başlandı. Rehber, dağımdan önce 7 Temmuz’dan beri www.merhaba.info/nerede ve www.merhaba.info/tatil adreslerinde.

Merhaba tarafından 2005 yılından beri her yıl çıkan Güney Almanya İş Rehberleri Nerede’nin bu 19. kez buluşması okurlarımızla. Rehberlerimiz, çıktıktan sonra 3-4 gün içerisinde her iki eyalette de yoğun olarak dağıtılacak.

            Sıcağı sıcağına okurlarına merhaba diyen rehberlerimiz, bu yıl da, geçen yıl olduğu gibi, eminiz ki dağıtıldığı yerlerde yine büyük ilgi görecek. Bu rehber-kitapta yer alan sağlık rehberi bölümünde dünyanın gündemine oturan konulara ve sorunlarına yer verdik. Bu yılki rehberlerimiz için de tarafınızdan yapılacak olan yorum, öneri ve değerlendirmeler de tarafımızca dikkate alınacak.

Takvim ve izin yolu gibi özel bölümleriyle, rehberlerimiz bu yıl da zengin içerikli olan ve büyük bir emek ve sorumluluğun ürünü olan iş rehberlerimizi her an elinizin altında tutacağınızın önemli bir kitap.

4’ü bir arada ve alanında tek

            Merhaba Tatil Özel ve Nerede rehberlerini bir kitapta topladık.

Rehberlerimizi internet sitemizden de takip edebilir, rehberler kitabında yer alan EKONOMİ / İŞ DÜNYASI’nın yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2024/2025 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bilgilere de ulaşabilirsiniz…

Kitap içinde yer alan Merhaba Tatil Özel Rehberi 2024 bölümünü, geniş konseptle çıktı. Gazetemizden ayrı, kitap olarak çıkan tatil özel bölümümüzde yok yok. Yol güzergahını oluşturan Avusturya, Bulgaristan, Çekya, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Yunanistan ve Türkiye tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla özel sayımızda yer aldı.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler… Ayrıca haritalar ve şekiller… Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz.

Nerede Rehberleri, içeriği ve genel olarak konseptiyle Almanya’da alanında tek yayın.

Genel turizm ve bilgilendirme haberleri de özel sayımızda

Turizm ve tanıtım haberlerini bilgi ve merakınıza sunarak, yine yolculuğunuza hem renk katmak hem de mesafeleri aşmanıza yardımcı olmak istedik.

Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alacak olan Merhaba Tatil 2024 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca yolculuk esnasında, laptop, tablet ve cep telefonunuzdan da gerekli bilgileri tek tek sayfaların yanı sıra, yazı olarak yani tekst şeklinde açabilir ve göz atabilirsiniz. merhaba.info/tatil bir tık kadar yanınızda…

Toplam 100 sayfa

Tam 100 sayfalık rehberler kitabı, sizlerden de gelen önerilerle titizlikle hazırlandı. Yanınıza alabileceğiniz veya internetten takip edebileceğiniz, tatil özel rehberimizle yolculuğunuzun keyifli geçmesini umut ediyoruz.