Schmidt Immobilien

Emlak Uzmanı Neriman Kalyoncu’nun da ekibinde yer alan, emlak şirketi Schmidt Immobilien GmbH alanında uzman ve tecrübeli.

Merhaba (Ulm)

            Ulm’un Wiblingen semtinde bulunan Schmidt Immobilien GmbH, emlak alım-satımı, kira, danışma, bina sorumluluğu (Hausverwaltung), yeni inşaat projeleri gibi alanlarda hizmet veren şirket, Neriman kalyoncu gibi bir uzmanın da ekibinde yer almasından gurur duyuyor.

            Pfullendorfer Str. 7, 89079 Ulm-Wiblingen adresinde bulunan Schmidt Immobilien GmbH’ya 0731 – 141 12 210 ve 0157 – 805 76 178 nolu telefonlardan, www.ulm-schmidt.de internet adresinden ulaşabilirsiniz.

            Aşağıda şirketin genel müdürü Stefan Schmidt’en gazete olarak rica ettiğimiz firma tanıtımını veriyoruz:

“Çünkü evinizde gibi hissettiriyor.”

Schmidt Immobilien GmbH’den Stefan Schmidt, 2015’ten beri Wiblingen’de ofisine sahip. Yılın başında binasını yeniledi. “Herkese görünür olmak istedik, çünkü burada yaşıyoruz, ne kadar yakın olduğumuzu biliyoruz”. Özellikle burada olmaktan gurur duyuyoruz. ”Schmidt Immobilien ekibi özellikle burada, bölgelerinde kendilerini evinde hissediyor, çünkü tüm çalışanların yaşam merkezleri Wiblingen veya çevresinde bulunuyor. Uzun süredir burada yaşıyorlar.

“Direk olarak yaşama ve insanlara…”

2015 yılında Wiblingen’e taşınma kararı, insanlara bir adım daha yakın ve gayrimenkule daha yakın olmaktı. Stefan Schmidt için orada olmak ve emlakların başkaları tarafından görülebilmesi için mülklerin arkasındaki insanları tanımak önemlidir. “Kişisel olarak birinin yanında olmak bizim için çok önemli” diyor. Ona göre, bir gayrimenkul her zaman bir kişiliğe uygun olmalıdır.

Bir çalışan, bir mülkün aracılığını ortak partner borsasına benzer benzeterek, şöyle tanımladı: “Prensip olarak, sadece birbirine ait olanı bir araya getiriyoruz, bunun için bir his geliştirdik ve ne zaman uyduğunu çabucak fark ediyoruz.”

“Rahat hissettiğimiz yer burası, evimizde olduğumuz yer burası.”

Kişilerarası ilişkiler geçen yıl büyük bir zorluktu, hepimiz bunu fark ettik. “Tam da bu yüzden şu anda mülk sahiplerinin mülkleriyle ilgili olabilecek tüm soruları yanıtlamak için burayız. Emlak değerinin belirlenmesinden noterde sonuca bağlanmasına ve hatta bunun ötesindeki tüm sorularda bizzat her zaman yanınızdayız.”

“Buyrun bir kahvemizi için”

Tesisleri doğrudan Wiblingen’deki Tannenplatz’da bulabilirsiniz. İç mekan ilanlarımız kadar yeni. “Wiblingen ve çevresindeki emlak sahipleri için doğrudan iletişim noktasıyız.”

Stefan Schmidt, ayrıca sizi mülkünüz hakkında konuşmak için bir kahve içmeye davet ediyor. Schmidt Immobilien’in işi, mülkünüz için ideal alıcıyı bulmaktır. Bunu yaparken arabuluculuk sırasında ortaya çıkabilecek “stres, öfke ve güvensizlik…” duygusunu ortadan kaldırıyor, güven veriyoruz..

Schmidt Immobilien GmbH