Soylu, gümüş ve altın madalya ile ödüllendirildi

25 yıldır Resmi Futbol Maçları yöneten Nurullah Soylu, Stuttgart Baden Württemberg Futbol Federasyonu WFV tarafından Gümüş ve Altın Madalya Rozeti ile ödüllendirildi.

Merhaba (Ebersbach)

Ebersbach Türk Spor Kulübü Kurucu üyelerinden, 1997 yılında Türk Spor Kulübü’nde Futbolcu olarak, 1998 yılından itibaren Futbol Hakemi olarak göreve başlayan ve 25 yıldır 800 üzerinde Resmi Futbol Maçları yöneten Nurullah Soylu, Stuttgart Baden Württemberg Futbol Federasyonu WFV tarafından Gümüş ve Altın Madalya Rozeti ile ödüllendirildi.

Ebersbach Türk Spor Kulübü, Futbol Şubesi Yönetim Kurulu adına Dursun Çoban gazetemize yaptığı açıklamasında “Futbol Hakemliği ve aynı zamanda Ebersbach Türk Spor Kulübünde uzun yıllardır Yöneticilik de yapan bölgemizin sevilen spor adamı 53 yaşındaki Nurullah Soylu arkadaşımıza bu örnek davranışı ve başarısını ayrıyeten kutluyorum. Yönetim kurulu olarak her Türlü imkânlarını seferber edip bölgemizde sevilen Türk takımımıza taraftarlarımızdan ve İş İnsanların da destek beklediğimizi belirtiyoruz” dedi.

Öte yandan Spor Kulübü, Yönetim Kurulu ve Futbol Takımı ile birlikte Teşekkür Plaketi vererek ödüllendirdi

Ebersbach Türk Spor Kulübü Takımı, 2023 / 2024 Sezonu Kreisliga A liginde ligin 2. sırada bulunuyor. Takımın hedefi Şampiyon olup, bir üst lige, Bezirksliga’ya çıkmayı planlıyor.

Yönetim kurulu olarak şöyle bir çağrıda da bulunuldu: “Her Türlü imkanlarını seferber edip, bölgemizin sevilen Türk Takımımıza taraftarlardan ve iş insanların da destek beklediğini belirtiyoruz”