Titanic Möbel Neu-Ulm’da açıldı

 “Gel, Gör, Götür” mottosuyla açılan Mobilya Mağazası Titanic Möbel, piyasadan yüzde 20 ila 70 arasında daha ucuz. -FOTO GALERİLİ-

Merhaba (Neu-Ulm)

Güney Almanya’da bulunan Bavyera eyaletinin Neu-Ulm kentinde Titanic Möbel adlı mobilya mağazası açıldı. Mağaza bir dönemin çok bilinen marketi eski “Mock”un altında hizmete girdi. 1000 metrekare kullanım alanı bulunan Titanic Möbel mobilya mağazası Lilienthalstraße 11, 89231 Neu-Ulm adresinde bulunuyor.

Genç girişimci Tarkan Süleli tarafından açılan mağazada; çok kaliteli yatak odası, oturma grubu, yemek odası, mutfak takımı ve vitrinleri çok uygun fiyata bulmak mümkün. Mağazanın sahibi Tarkan Süleli yaptığı açıklamada, “Mağazamızda bulunan ürünler piyasada bulunan muadili ürünlerden yüzde 20 ile yüzde 70 nispetinde daha ucuz. Her markayı uygun fiyata satıyoruz.” ifadesinde bulundular.

“Eski eşyalarınızı evinizden alınıyoruz”

Mağazadan bulunan ürünler için “sipariş için beklemenize gerek yok” diyen mağazanın müdürü Engin Bulut, “Müşterilerimiz beğendiği ürünü ister kendileri hemen alıp götürebilir, isterse de firma araçlarımız tarfından uygun bir ücrete mobilyanızı evinize kadar taşıyabiliriz.” açıklamasında bulundu.

Firma ayrıca evinizde bulunan işe yarar mobilyanızı ücretsiz alabiliyor. İşe yaramayan eşyalarınızı ise ücreti karşılığında evinizden alıp çöp deposuna görürüyor.

Ürünler hakkında bilgi almak için 0176-80482630 numaralı telefondan mağazanın müdürü Engin Bulut’a veya 0176-70279206’dan numaralı telefondan Tarkan Süleli’ye ulaşabilirsiniz. Yine titanic-mobel@gmail.com adresine email yazabilir ve mağazanın https://www.facebook.com/Titanic-Möbel-104840478657443 facebook sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Mağazanın açılış saatleri, pazartesiden cumartesiye her gün 10.00 – 19.00 saatleri arasında.