Uzman ve Tecrübeli: ATM Kaya

Senden’de, oto galeri ve tamirhane ATM Kaya’nın 15.Yıldönümü ve yeni bölüm açılışına yoğun katılım oldu. -FOTO GALERİLİ-

Merhaba (Senden)

Neu-Ulm Senden’de Haydnstr. 7 adresinde 15 yıldır hizmet veren ATM Kaya kurucusu Sinan Kaya 15. yıldönümü ve işyerini büyütmesi nedeniyle açılış töreni yapmıştır, açılış törenine yoğun katılım oldu.

Aynı işyeri bünyesinde otomobilinizin her türlü sorununa çözüm bulabilirsiniz.

ATM Kaya sadece Türk müşterilerine değil, Alman ve diğer milletlerden müşteri potansiyeline sahip. Üstün hizmet ve uygun fiyatı nedeniyle tercih edilen yerlerin başında gelmektedir.

Oto alım-satımı, her türlü tamir, hasar tespit, lastik, yedek parça, cam, yıllık bakım, TUV/AU diğer tüm işlemleri yaptırma şansına sahip olduğunuz ATM Kaya ustalık belgeli bir işletmedir.

15 yılı geride bırakan işletme, özel kutlamayı değerli müşterileriyle birlikte gerçekleştirmiştir.

ATM Kaya nın kurucusu Sinan Kaya 1972 Trabzon/Sürmene doğumlu olup bir yaşında Almanya’ya geldi.

1988 yılında çıraklık eğitimiyle mesleğine ilk adımını atan Sinan Kaya 1991 yılında mezun oldu ve 2002 yılında ustalık belgesini alan Kaya şu andaki işyerini 2007 yılında açtı.

Daha önce 1995-2009 yılları arasında oto galeri işleten Sinan Kaya şu anda hepsini aynı işletmenin çatısı altında topladı. Alanında Usta ve çok sayıda kalifiye elemanlarla çalışan başarılı iş adamı Sinan Kaya, çıraklık eğitimine de önem vermektedir. Çalışanların yanı sıra Senden’in tanınmış simalarından Ali Karpuz da yıllardır desteğini eksik etmiyor.

Oto alım-satımında Kardeşi Engin Kaya

Oto hasar-tespit uzmanı (Gütachter – Meister) Oğlu Samet Kaya

İşyeri dizayn sorumlusu (inşaat mühendisi) Oğlu Burak Kaya

Açılış Saatleri.

Pazartesi-Cuma  Saat 9-18 arası

Cumartesi Saat 10-16 arası

İletişim bilgileri

ATM Kaya                                                   

Haydnstr. 7, 89250 Senden

Tel.07307/954334

ınfo@atm-kaya.de

www.atm-kaya.de