Zahnarztpraxis Kangal daha da büyüyor


Merhaba (Ulm)

Zahnarztpraxis Kangal tam 13. Yıl önce hizmete girdi. Mustafa Kangal’ın tarafından 2010 yılında Ulm’da hizmete sunduğu modern Diş Muayenehanesi (Zahnarztpraxis) Einsteinstr. 59 adresinde hastalarının hijyenik ortamına titizlikle riayet edip hizmetine devam ediyor.

            Zahnarztpraxis Kangal’ın diş rahatsızlıklarının tedavisinin yanı sıra, uzman olarak dişleri koruma amaçlı kontrol ve devamında düzenli takibi özellikle dikkat çekiyor. Ulm ve civarında muayenehanenin çizgi üstü temizliği, büyüklüğü ile profesyonel ekibin sağladığı samimi ve sıcak ortam hizmet memnuniyetini artırıyor.

Tam iki kat genişliyor

            250 metrekare yerinde hizmet veren Diş Hekimi Kangal, hemen yanı başındaki 250 metrekareyi daha kendi alanına katma çalışmalarına başladı. Mustafa Kangal ve ekibi halihazırdaki alanında hizmete devam ediyor. Toplamda 500 metrekareye ulaşacak olan diş muayenesi yeni haliyle 3 ay sonra, önümüzdeki Aralık ayında hizmete girecek.

            Genişlemesi birlikte, şu anda iki diş hekiminin hizmet verdiği muayenehanede, yeni 2 doktor daha ve yeni yardımcılar da ekipte yereini alıp, hizmet vermeye devam edecek. Genişlemeyle birlikte, 4 yeni muayene odası, büyük bir bekleme odası daha hizmete girecek.

            Önümüzdeki dönemde de Zahnarztpraxis Kangal’daki hizmetleri gazetemizde aktarmaya devam edeceğiz.