Zahnarztpraxis Kangal şimdi daha da büyük

Halka Açık Gün (Tag der offenen Tür) ile yeniden düzenlenen yerini tanıtan Diş Hekimi Mustafa Kangal’ın bu etkinliğine ilgi büyük oldu.

Merhaba (Ulm)

Zahnarztpraxis Kangal tam 14. Yıl önce hizmete girdi. Diş Hekimi Mustafa Kangal tarafından 2010 yılında Ulm’da hizmete giren, modern Diş Muayenehanesi (Zahnarztpraxis) Einsteinstr. 59 adresinde hastalarının hijyenik ortamına titizlikle riayet edip hizmetine devam ediyor.

            Zahnarztpraxis Kangal’ın diş rahatsızlıklarının tedavisinin yanı sıra, uzman olarak dişleri koruma amaçlı kontrol ve devamında düzenli takibi özellikle dikkat çekiyor. Ulm ve civarında muayenehanenin çizgi üstü temizliği, büyüklüğü ile profesyonel ekibin sağladığı samimi ve sıcak ortam hizmet memnuniyetini artırıyor.

Halka Açık Gün

Halka Açık Gün (Tag der offenen Tür) ile yeniden düzenlenen yerini tanıtan Diş Hekimi Mustafa Kangal’ın bu etkinliğine ilgi büyük oldu. Gün boyu süren etkinliğe, çok sayıda kişi katılırken, yeniden düzenlenen muayenehane göz kamaştırdı.

            Etkinlik esnasında, gündüz gelenlere tek tek bilgilendirmede bulanan Kangal ve ekibi, kendilerine yöneltilen tüm soruları yanıtlayarak, bilgilendirmede bulundu.

            Akşam saatlerinde de toplumun tüm kesimlerinden yerli yabancı çok sayıdaki davetli de Kangal’ın haklı gururuna ortak oldular. Geç saatlere kadar devam eden davette, misafirlere yiyecek ve içecek ikram edilirken, DJ’nin çaldığı müzikle hoş vakit geçirmeleri sağlandı.

Şimdi tam iki kat genişledi

            Uzun yıllardır 250 metrekare gibi büyük bir alanda hizmet veren Diş Hekimi Kangal’a, gördüğü ilgi ve güvene karşı bu yer dar gelmeye başlayınca, yerini iki katına çıkarak 500 metrekarelik bir alana alana genişledi. Hemen yanı başındaki 250 metrekareyi daha kendi alanına katan Mustafa Kangal ve ekibi toplamda 500 metrekareye ulaşan diş muayenesi yeni haliyle hizmete girdi.

            Genişlemesiyle birlikte, şu anda iki diş hekiminin hizmet verdiği muayenehanede, yeni 2 doktor daha ve yeni yardımcılar da ekipte yerini alıp, hizmet vermeye devam edecek. Yeniden düzenlen muayenehanede, 4 yeni muayene odası, büyük bir bekleme odası daha hizmete girdi.

Not: Diş Hekimi Mustafa Kangal, diş sağlığı konusundaki yazılarıyla gazetemizde yazmaya başlayacak. Kangal, yazılarında genel bilgilendirme ve yeni gelişmeler hakkında yazarken, sizden gelen soruları da cevaplandıracak.