Bülent Gardiyanoğlu ile seminerler

Kitapları ve Seminerleriyle Türkiye ve Avrupa da Sınırları Aşan Yazar Bülent Gardiyanoğlu Almanya’nın Frankfurt şehri yakınlarında Rüsselsheim’da iki gün Farkındalık Atölye Çalışması düzenledi

Tevfik ŞENDÖL (Frankfurt)

Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da  kitaplarıyla büyük okuyucu ve seminerleriyle yüksek dinleyici kitlesine seslenen yazar Bülent Gardiyanoğlu ,Almanya Frankfurt yakınlarında bulunan Rüsselsheim Select hotelde ‘’ Bütünsel Gelişim Yolunda Her şey Hakikati Görmekle Başlar ’’ Farkındalık Atölye çalışması düzenledi. ‘’ Bütünsel Gelişim ve Nefes Teknikleri ‘’ bilgileri paylaşıldığı atölye çalışmasına katılan kalabalık sevenlerine tarafından büyük bir ilgiyle eşlik edildi

Bülent Gardiyanoğlu, İki yüzden fazla canlı yayına katılmış, binlerce kişiyle bire bir seanslar yapmış ve üç yüz bin den fazla kişiye uluslararası birçok ülkede seminerler vermiştir. Brüksel, Türkiye, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Fas ve Kuzey Kıbrıs’ta seminer ve atölye çalışmalarına devam etmekte olan Yazar Bülent Gardiyanoğlu, 2012 yılında ilk kitabı ‘‘Evrenin İlahi Dili-Uyanış’’, 2013

Yılında ‘‘2 Tam Bir Tek’’ ve Haziran 2014 te çıkardığı ‘‘Kadın Olmayı Hatırlamak’’ , 2015’te çıkardığı ” Her Şey Hakikati Görmekle Başlar “,2016 yılında ” Mucize Şifa ” ,2017 yılında ” Her Güne Mesajın Var ”  2018’de ” Gönül Gözü ’’, ve 2019 ‘’Dört Sınav ” , 2020 yılında ‘’ Kendini Ertelemekten Vazgeç ‘’ ve 2021 yılında ‘’ Yüreğiyle konuşanlar’’ kitaplarını yazdı ve çok büyük okuyucu kitlesine ulaştı.

19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır.

İstanbul Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ana Bilim Sanat Dalı Bölümü’nü İnternet’e Bağlanabilen Buzdolabı projesi ile tamamlamıştır.

Bir çok özel sektör firmaları ile projeler üzerinde çalışmalar yapmıştır.

Hayatında yaşadığı iniş çıkışlar ve sıkıntılı dönemlerden sonra bunları neden yaşadığını araştırmak ve kendini bulmak için çeşitli kişisel gelişim eğitimleri almıştır.

Aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri fark etmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır.

İki yüzden fazla canlı yayına katılmış, binlerce kişiyle bire bir seanslar yapmış ve üç yüz bin den fazla kişiye uluslararası birçok ülkede seminerler vermiştir. Brüksel, Türkiye, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Fas ve Kuzey Kıbrıs’ta seminer ve atölye çalışmalarına devam etmektedir.

Frankfurt Rüsselsheim Select Hotel’de iki gün boyunca düzenlenen Farkındalık atölye çalışmasını organize eden cana yakın ve sevilen kişisel gelişimci ve yazar Nuran Filiz, katılanlardan tam not aldı.

İki gün boyunca atölye çalışmasına katılanlara kitap sevgisi aşılayıp, almalarını sağlayan sempatik ve güler yüzlü Tuğra Kitapevi sahibi Nail Şekeroğlu’da büyük bir renk kattı.