İftarların da adresi: Öz Antep Sofrası


Ramazan DİKMEN (Aalen)

Aalen´de Öz Antep Sofrası‘nda iftar menüsü büyük beğeni topladı.

Öz Antep Sofrası modernlik ve otantikliği ustaca birleştiren geniş ve ferah iç mekan, sadelik ve rahatlığın, güler yüz ve hijyenle birlikte hizmet veriyor. Özellikle Gaziantep’ten getirilen usta aşçı ile o yörenin damak tadıyla vatandaşlara hizmet vermektedir. Aalen merkezinde bulunan Öz Antep Sofrası, ızgara, ev yemekleri, tatlı çeşitleri. Mecit Avcı ile yaptığımız sohbette, ilk yılların aşçılık tecrübesi ile ve Gaziantep’ten getirilen kebap ustaları ile nezih ve geniş bir restoranda, Antep damak tadı ile hizmet verdiklerini söyledi.

“Servis titizliğimizle gastronomi kültürünü içselleştirmiş bir anlayışı temsil ediyoruz. Mutfak ve serviste kalite, damak tadı ve hijyenle güler yüzü kombine eden bir hizmeti Öz Antep Sofrası ile Aalen ve çevresindeki insanlarımıza tanıştırdık. Aalen’de bir farkındalık yarattığımıza inanıyoruz“ şeklinde oldukça özgüvenli yanıtlar aldık.

Öz Antep Sofrası, bu yıl da Ramazan Ayı boyunca iftar sofralarıyla da büyük ilgi görmeye devam etti. Vatandaşlarımızın haklı beğenisiyle karşılaşan Öz Antep Sofrası’nın bayramda da büyük ilgi göreceği kesin. İftar ve Bayram sofraları için rezervasyonda geç kalmayın.

.