Medica & Sonnenklar

Sahibi Mehmet Navruz`un olduğu Medica Bakım Servisi ve Sonnenklar Seyahat Acentası yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

Ufuk SAYIN (Augsburg)

Yıllardır Augsburg’ta hizmet veren genç iş adamlarından Mehmet Navruz sahibi olduğu Sonnenklar Seyahat Acentası ve Medica Bakım Servisi`ni yeni adresi Halderstrasse 25’e taşıdı. Görkemli bir açılış ile hizmete giren Medica Bakım Servisi ve Sonnenklar Seyahat Acentası`nın açılışına çok sayıda misafir katıldı. Misafirlerin en iyi şekilde ağırlandıkları açılışta misafirler yeni mekanları da gezme şansı buldular. Misafirleri ile tek tek ilgilenen Mehmet Navruz ve iş arkadaşları katılımcılara verdikleri hizmetler hakkında bilgi de verdiler. Lezzetli yiyecekler ile kurulan büfe ile ağırlanan misafırler ofisi çiçek bahçesine çevirdiler.

Almanya’nın en tanınmış seyahat acentalarından biri olan Sonnenklar Augsburg yılların verdiği tecrübe ile güvenilir hizmetine aynen devam ederken, Medica Bakım Servisi de son yılların en gerekli hizmetlerinden biri olan bakım hizmeti ile ilk senesini kutlamış oldu.