Nerede çıkıyor!

4’ü bir arada – İş + Sağlık + Tatil + Takvim: Bu yılki rehber kitapta da, İŞ REHBERİ’nin yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2024/2025 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bu alanlardan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son sayılarımızda sürekli haber, duyuru ve reklamlarını yaptığımız Nerede 2024/25 Rehberleri, önümüzdeki günlerde, 6 Temmuz’da Baden-Württemberg’te ve 8 Temmuz’da Bavyera eyaletinde dağıtılmaya başlanacak. Rehbere 1 Temmuz’dan itibaren ise www.merhaba.info/nerede adresinden de ulaşabilirsiniz.

Merhaba tarafından 2005 yılından beri her yıl çıkan Güney Almanya İş Rehberleri Nerede’nin bu 19. kez buluşması okurlarımızla. Rehberlerimiz, çıktıktan sonra 3-4 gün içerisinde her iki eyalette de yoğun olarak dağıtılmış olacak.

            Sıcağı sıcağına okurlarına merhaba diyecek olan rehberlerimiz, bu yılda, geçen yıl olduğu gibi, özellikle de korona salgını nedeniyle vereceğimiz özel bilgilendirmeler de içerdiği için, eminiz ki dağıtıldığı yerlerde yine büyük ilgi görecek. Korona salgınının yanı sıra, bu rehber-kitapta yer alna sağlık rehberi bölümünde dünyanın gündemine oturan maymun çiçeği virüsü ve diğer sağlık sorunlarına da yer veriyoruz. Bu yılki rehberlerimiz için de tarafınızdan yapılacak olan yorum, öneri ve değerlendirmeler de tarafımızca dikkate alınacak.

Takvim ve izin yolu gibi özel bölümleriyle, rehberlerimiz bu yıl da zengin içerikli olan ve büyük bir emek ve sorumluluğun ürünü olan iş rehberlerimizi her an elinizin altında tutacağınızın garantisini veriyoruz.

4’ü bir arada

            Rehberlerimizi internet sitemizden de takip edebilir, rehber kitapta yer alan İŞ REHBERİ’nin yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2024/2025 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bilgilere de ulaşabilirsiniz…