Nerede çıktı!

4’ü bir arada – İş + Sağlık + Tatil + Takvim: Bu yılki rehber kitapta da, İŞ REHBERİ’nin yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2022/2023 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bu alanlardan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son sayılarımızda sürekli haber, duyuru ve reklamlarını yaptığımız Nerede Rehberleri, önümüzdeki günlerde, 22 Haziran’da Baden-Württemberg’te ve 25 Haziran’da Bavyera eyaletinde dağıtılmaya başlandı. Rehbere 17 Haziran’dan itibaren ise www.merhaba.info/nerede adresinden de ulaşılabiliyor.

Merhaba tarafından 2005 yılından beri her yıl çıkan Güney Almanya İş Rehberleri Nerede’nin bu 17. kez buluşması okurlarımızla. Rehberlerimiz, çıktıktan sonra 3-4 gün içerisinde her iki eyalette de yoğun olarak dağıtıldı.

            Sıcağı sıcağına okurlarına merhaba diyen rehberlerimiz, bu yılda verdiğimiz özel bilgilendirmeler de içerdiği için, eminiz ki dağıtıldığı yerlerde yine büyük ilgi gördü. Korona salgınının yanı sıra, bu rehber-kitapta yer alan sağlık rehberi bölümünde dünyanın gündemine oturan maymun çiçeği virüsü ve diğer sağlık sorunlarına da yer veriyoruz. Bu yılki rehberlerimiz için de tarafınızdan yapılacak olan yorum, öneri ve değerlendirmeler de önümüzdeki yılda da tarafımızca dikkate alınacak.

Takvim ve izin yolu gibi özel bölümleriyle, rehberlerimiz bu yıl da zengin içerikli ve büyük bir emek ve sorumluluğun ürünü olan iş rehberlerimizi her an elinizin altında tutacağınızın garantisini veriyoruz.

4’ü bir arada

            Rehberlerimizi internet sitemizden de takip edebilir, rehber kitapta yer alan İŞ REHBERİ’nin yanı sıra, TATİL REHBERİ, SAĞLIK REHBERİ ile detaylı TAKVİM 2022/2023 bölümleri ve “Memleket Yolu” ile ilgili tüm bilgilere de ulaşabilirsiniz… www.merhaba.info